01 Mayıs 2014

Akbank Kafaya Koymuş Parayı Alacak!

Kullanılmayan hesabım olup olmadığını sormak için Akbank Torium şubesine gittiğimde Beylikdüzü'nde bir hesabım olduğunu söylediler. Hesabı kapatmak istediğimde hesapta bloke olduğu söylendi. Benim borcum olmadığından eminim. Blokenin kaldırılması için dilekçe bıraktım.

Görevli arkadaş 2 gün sonra telefonla arayıp hesabı kapattırabileceğimi söyledi. Telefonla aradım 4442525'ten kapatamayacağımı söylediler. Her yolu kapatıyorlar. Kafaya takmışlar hesap işletim ücretini alacaklar. Ben bu hesabı kapatmak istiyorum, onlar engel çıkarıyor.

Erkan 203 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 06 Mayıs 2014

    Aramadılar bile

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön