Akbank Kafasına Göre İşlem Yapıyor!

Emre G. |

2013 mart ayından beri ASKİ'ye ait su faturalarım otomatik olarak hesabımdan ödeniyordu.Ancak eylül ayından itibaren su faturam benim talimatım dışında otomatik ödemeden çıkartılmış. 15.97 tl'lik faturamın ödenmesini işlenmiş faizi ile ödenmesi halinde faizin hesabıma geri ödenmesini ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre G.
  20 Kasım
  11:14

  20/11/2013 yani 6.gün olmasına rağmen hatanızı kabullenmemek için oyalayıp duruyorsunuz.bana akbank .comdan bize ulaşın linkinden yazmamı istiyorsunuz bugün sizleri aradığımda bile . çözüm sürecini oruyorum beklemede yanıtını alıyorum. acil olmasını belirtiyorum acil giremiyorum zaten incelenecek diyorsunuz. suyumu kesecekler diyorum isterseniz ödeyelim faizi ile diyorsunuz.ben bunu düşünemiyor muyum.bana sorduğum sorunun cevabını verecek bir yetkili açıklama yapabliri mi?

 • Emre G.
  19 Kasım
  08:42

  bu konu hakkında şu ana kadar bana bir dönüş yapmadınız. kendi hatanızdan kaynaklı sorunun ne olduğunu bulamadınız ve faturamı 1-2 lira faizi kabullenmemek için ödemiyorsunuz. aski görevlleri suyumu keserlerse asıl sorumlu olarak sizleri mahkemeye vereceğimden şüpheniz olmasın. kaldı ki geri dönüş süreniz çok uzun ve yaptığınız hatayı kabullenmeyi istemiyorsunuz. ben burada şikayetlerimi yazmaya devam edeceğim. internet sayfanızda da zaten kaydım var. biz size ulaşabiliyoruz ancak siz bize daha ulaşamadınız. herkes buradan okusun ki otomatik ödeme talimatı verirken tekrar tekrar düşünsünler.

 • 15 Kasım
  17:05

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi