11 Nisan 2013

Akbank Kaba Personel!

Akbank'ın Ankara Mithatpaşa Şubesi çalışanlarından A.... Hanım 17:30'dan önce bankaya girip sıra numarası almama rağmen saat 17:30'u geçtiği için benim işlemlerimle ilgilenmedi. Benim önümde kredi talebinde bulunan bir müşteri vardı. A.... Hanım o müşteri ile ilgileniyordu. Ben sıradaki müşterinin işleminin bitmesini bekleyebileceğimi söylememe rağmen A... Hanım benim işlemimi savsaklayarak bir an önce beni göndermeye çalıştı ve işlemlerimle ilgilenmedi.

Muhtemelen kredi talep eden müşterilerin daha öncelikli olduklarını düşündüğü için benim işlemimle ilgilenmedi. Ayrıca benden önceki müşteri de A... Hanımın bu tavrından dolayı işlemini yapamadan ayrılmak zorunda kaldı.

Hicabi 21 Okunma

Cevaplar

  • Hicabi18 Nisan 2013

    Somut bir çözüm bulunması zor. Ancak durum gerçekten irdelenip ilgili personele yazılı bir ihtar yapılırsa bir çözüm sağlanmış olur.

  • Akbank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön