23 Ağustos 2014

Akbank İznimi Almadan Sigorta Yaptı.

Geçen yıl Akbank müşteri temsilcileri tarafından 1 yıllık olarak ferdi kaza sigortası yaptırmam için ikna edildim. Şimdi e-mailime ve sms olarak bu sigortanın yenileneceğini söyleyen mesajlar aldım. şimdi iptal edilmesi için aramama rağmen muhatap bulamıyorum. Yapılan yenileme işlemi tamamen benim iznim dışındadır ve yenileme için iznim alınmamıştır ve bu yenileme işlemine katt-i suretle izin vermiyorum. Bu durum haklarımın çiğnenmesidir. Bu durum düzeltilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Sevgi 710 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi'nin Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2014

    Konula alakadar olduğunuz için teşekkür ederim. Ayrıca Müşteri hizmetleri biriminize daha kalay ulaşım sağlanmadı içinde yenilikler yapmanızı öneririm.

  • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön