24 Temmuz 2013

Akbank İznim Olmadan Sigorta Yaptı!

Akbank'tan konut kredisi kullanımı yaptım . Bankanın yapmış olduğu bazı kesintilerden dolayı kredimi başka bankaya transfer yaptım. Konut kredisi kapama tutarı 17/07/2013 tarihinde Akbank'a açıklamalı olarak kapama tutarı diye gönderilmesine rağmen, konu kredinin kapama yapılacağını bile bile ;18/07/2013 tarihinde saat 10.24'te grup hayat sigortası yapılıyor.

18/07/2013 tarihinde saat 10.53'te kredi kapaması yapılıyor. Benim iznim,bilgim ve imzam olmadan, kapanacak kredime nasıl sigorta yapılıyor? İtiraz ettiğimizde ise 189 TL olarak kesilen sigortanın iadesi 74 TL olarak yapılıyor. Kapanacak kredime iznim olmadan yapılan sigorta kesintisinin tamamının hesabıma iadesini istiyorum.

Hülya 73 Okunma

Cevaplar

  • Hülya22 Ekim 2013

    hala müşterimize dönüş yapılacak cevabı veriliyor,ve kimse ilgilenmiyor?neden bu kadar ilgisizsiniz?

  • Hülya29 Temmuz 2013

    HALEN DÖNÜŞ YAPAN VE İLGİLENEN KİMSE OLMADI,TARAFIMA NE ZAMAN DÖNÜŞ YAPILACAK?SYG,

  • Akbank Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön