27 Nisan 2013

Akbank İznim Olmadan Sigorta Parası Çekildi!

5571 ile başlayıp 2724 ile biten axess mastercard'ımın dönem içi hareketlerini kontrol ettiğimde iznim dışında,onay vermediğim halde aksigorta adı altında 12 taksitli olmak üzere 48.00 tl tutarında çekim yapılmıştır.Herhangi bir sigorta talebine onay vermediğimi ve buna istinaden kartımdan çekilen toplam tutar olan 48.00 tl'nin kartıma iade edilmesini;aksi takdirde en yakın tüketici haklarına bildireceğimi bilgilerinize sunarım.

Tuncay 108 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 02 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili olarak tarafıma ne Akbank genel müdürlükten bir geri dönüş sağlanmıştır ne de onayım olmadğı halde ; haksız olarak çekilen rakam tarafıma iade edilmiştir.Bir hafta içinde iade işlemlerini yapmamanız durumunda konuyu en yakın valiliğe giderek tüketici hakem heyetine taşıcağımı bilgilerinize sunarım.

  • Akbank Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön