Akbank İyi Gün Dostu Banka...

Sinan T. |

Bu bankayla yıllardır tek bir ödememde gecikme olmadı, doğal olarak onlarda kredi vs. konuların da yardımcı oldular. İnsanlık hali sadece iki ay bir gecikmem oldu diye bu bankaya ait kredi kartı ve KMH hesaplarıma bloke koydular, ödemelerimi yapmama rağmen kartıma nakit avans blokesi koydular, verdikleri kart limitini birden geri aldılar vs.

Kısacası bu banka tam anlamıyla iyi gün dostu arkadaşlar, çalışıyorsanız ödemelerinizi zamanında yapıp borçlarınızı kapatın. İnsanlık hali sizde iki ay bir gecikme yaşarsanız bu bankayla vay halinize... Başka bankalarla da aynı şekilde iki ay gecikmem oldu aynı dönemde ancak bu sıkıntıların hiç birisini yaşatmadılar.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  17:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Eylül
  16:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi