15 Mayıs 2013

Akbank İstenmeyen Sigortalama İşlemi!

Bir bayan telefonla kayıp ve çalıntılara,hesaptan para çekmelere karşı sigorta yapmak isteyip istemediğimi sordu.Buna ilişkin evrakları gönderelim,kabul etmezseniz iptal ederiz,dedi.Ben sigorta evrakları beklerken sigorta aidatının ekstreme yansıtılmış olduğumu gördüm.Bu şekilde yanıltarak borç çıkartılması beni üzdü. Onayım olmadan yapılan sigortalama işleminin iptal edilmesini istiyorum.

Ayrıca adres değişikliği talebi yaptığım halde ekstre hala eski adrese geliyor. Bir de bazı bankalar düzenli olarak her ay alışveriş yapanlardan kart aidatı almıyor. Benim bankanızla aylık alışverişim 2000 TL yi geçiyor. Belirttiğim bu sorunlar giderilmezse bankanızla alakamı keseceğim.

İsmail 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön