24 Şubat 2014

Akbank İstemediğim Hizmetler İçin Evraklar İmzalatmışlar, Kredi Kartı Gönderildi.

Şişli Cevahir şubesi 12.02.2014 17:45 sadece maaş hesabı açmak istedim görevli 2kişi bana hızlı bir şekilde 2 ayrı dosyaya 1de imza çektakipföyü ne imzalar attırdılar atarken sözleşmemin 1 nüshasını elden aldım bölümünü okuyabildim, nüshaların verilmesini istedim gişeden verileceği söylendi.

Gişede işlem sırasında bana sakın maaş hesabı dışında hiç bir hesap kredi kartı açmayın dedim. Bbana izniniz olmadan hiçbir işlem yapmayız dedi ve sözleşmemin kopyalarını istedim ilkin vermiyoruz sonra internetten siz alacaksınız ısrar edince veririm ama uzun sürer başka günde alabilirsin dedi. 2. gün 40 yaprak imzalarımın olmadığı kopya verildi. Hesabımı kapattım zorla kredi kartı gönderildi kabul etmedim.

Sel 132 Okunma

Cevaplar

 • Sel 07 Mart 2014

  sorunlarım çözülmemiş olup yanıltıcı ve savunmacı tutum sergilendi.bilgilerim rızam ve bilgim dışında kullanıldı.

 • Sel 04 Mart 2014

  sorunlarım çözülmemiş olup yanıltıcı ve savunmacı tutum sergilendi.bilgilerim rızam ve bilgim dışında kullanıldı.

 • Sel 04 Mart 2014

  İstanbul şişli cevahir şubesi şube müdüründen hesaplarımın tümünün kapatıldığına ve borcumun olmadığına dair yazılı belge istedim, bana sadece yasal takip te olanlara veriyoruz gerekçesi ile vermedi. beni arayan 4442525 teki müşteri hizmet yetkilisi verileceğini söylemişti. benim rızam ve bilgim dışında özel bilgilerimi kendi istekleri ve çıkarları doğrultusunda kullanmış olup ve yine benim yasal olan bu hakkımı şubeniz kullanmamı engellemiştir...!!!

 • Sel 26 Şubat 2014

  şikayetlerimle ilgili geri dönüş yapılmadı. ayrıca kredi kartı nı kabul etmeyip geri gönderdiğim için beni aradılar. sabırsızlıkla sorunlarımın çözülmesini beklemekteyim.

 • Akbank Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Sel 24 Şubat 2014

  gerçek imzalarımın olduğu nüshaların kopyasını istemeye gittim gişedeki sorumlu bana genel müdürlüğe gitmiş hemen istiyoruz gelecek 10 dakikaya kadar gelir dendi beni 20 dakika beklettiler sonra işte hastaları varmış gibi uydurmalarla yalanla oyaladılar ve daha sonra biz getirtelim sizin adresinize gönderelim mail ile haber verelim tekrar gelin alın dedi. ve ben tüm hesaplarımı kapatın dediğimde bana bir tane maaş hesabınız var onu kapatalım hesap cüzdanın yanında mı dedi yanımda olmadığını evde olduğunu söyledim, ve ne için istediklerini sordum, bana hesap cüzdanınız yanınızda olmalı hesap kapatılırken onda bilgiler var dedi, bende nüfus cüzdanım var kart ta var ne alaka dedim ve ısrarla hesap cüzdanımı kaybettiğime dair imza aldı ve hesabımı kapattığını söyledi. ben şube müdürüne anlattım şikayetimi bana sözleşmelerimin hepsinin gerçek kopyalarını vereceğini söyledi, şubedeki diğer görevlilerden telefonla ve yanına gelenden getirmelerini istedi o kadar beklememe rağmen bana 7 adet kopya verildi ve bunlar dada istemediğim ürün ve kredi için imza attırdıklarını gördüm. 23.02.2014 de kurye aradı kredi kartınız var iş yerinize geldik teslim edeceğiz dedi ben böyle bir istekte bulunmadım istemediğim halde göndermişler ben kabul etmiyorum dedim geri çevirdim.... tüm sözleşmelerimin gerçek nüshalarını tarafıma verilmesini ve yine şube yetkililerinin yetki ve görevlerini kötüye kullanarak bana istemediğim ürün ve hizmetler için attırmış oldukları imzalar ve onayların iptalinin gerçekleştirilip bana iptal olduğuna dair tarafınızdan onaylı detaylı ve yazılı olarak elden verilmesini istiyorum. kısa sürede bu belgelerin verilmemesi halinde tüm bu elimdeki ilgili suç unsuru delillerle ile gerekli tüm mercilere başvuracağımı tarafınıza bildiririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön