23 Haziran 2015

Akbank İstemediğim Halde Bana Hayat Sigortası Yapmışlar!

Ben geçen sene Mayıs Akbank Küçükyalı şubesinden 30.000 TL kredi çektim.
Benim hiçbir şekilde haberim ve isteğim olmadan bana bireysel sigorta tanımlanmış. Bu yetmiyormuş gibi benim adıma hiçbir talebim olmamasına rağmen kredili bankomat hesabı açılıp paraları buradan çekip beni eksiye düşürmüşler.

Ben şu anda tatildeyim, burada ki Akbank şubesine gittiğimde İstanbul'a gidip görüşmem gerektiğini bu şekilde yardımcı olamayacaklarını ilettiler.
Bakın ben kalp hastasıyım ve bu tür şeylere hayatım boyunca çok dikkat ettim. Bu banka etik kurallara uymadan kendi kafasına göre benim adıma işlem yapamaz, yapmamalı.
Konuyla ilgili düzeltmenin yapılması hususunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hakkı 228 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı 26 Haziran 2015

    Keşke bu verdiğiniz cevaplar kadar samimi olup banka şubenize gittiğimde de yardımcı oalabilseydiniz Benim istediğim tüm tutarın iadesi ve bir daha tarafımın haberi olmadan böyle bir işlem yapılmayacağına dair resmi evrak.

  • Akbank Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 25/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi23 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön