Akbank İstemeden Gönderilen Ek Kart.

Senem Ö. |

Geçen yıl aldığım Axess kredi kartından sonra isteğim dışında aradan iki üç ay geçtikten sonra ek kart gönderildi bu da yetmedi üyelik ücreti deyip hem kart için (40 TL) hem ek kart için (40 TL) 80 TL kartıma yansıtıldı. Elli kere aramama rağmen hiçbir zaman bağlanamadığım. Borcumu kapatıp iptal ettireceğim kartı daha da isim olmaz Akbank la. Ek kartımın iptal olmasını istiyorum. Bana e mail yoluyla değil telefonla ulaşmanızı istiyorum en kısa sürede bekliyorum dönüşünüzü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Senem Ö.
  18 Aralık
  18:58

  Istemeden gönderilen ve kart aidatı kesilen ekkartimin iptal olmasını istiyorum

 • 10 Aralık
  11:56

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Senem Ö.
  08 Aralık
  14:50

  Defalarca aramama rağmen bir türlü müşteri hizmetlerine baglanamiyorum ekkartimin iptal edilmesini istiyorum

 • 30 Kasım
  11:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi