Akbank İstem Dışı Kredi Kartı Gönderdi!

Aykut D. |

Maaş kartı müşteriyim. Sözleşme yenilemek için hastanemize gelen ekip istemediğimi belirtmeme rağmen bana kredi kartı başvurusu yaptırmışlar. Kredi kartının iptalini ve bu işlemi yapanların cezalandırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:30

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Aykut D.
  02 Ekim
  14:20

  İstem dışı kredi kartı

  Maaş kartı Müşteriyim. Sözleşme yenilemek için hastanemize gelen ekip istemediğimi belirtmeme rağmen bana kredi kartı başvurusu yaptırmışlar. Kredi kartının iptalini ve bu işlemi yapanların cezalandırılmasını istiyorum.
  Şube telefonları açmıyor. 4442525 den ulaşılmıyor.
  Bursa Altıparmak şubesi
  Müşteri No. 0217- 0111839

 • 29 Eylül
  14:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi