08 Nisan 2013

Akbank İsteğim Olmadan Hızlı Para Verdi!

14. 10. 2012 tarihinde Akbank benim isteğim olmadan bana taksitli avans vermişti ve 223 TL banka masrafı kestiler Ben aradım bu paranın verilmesini istedim er geç bu dosya masrafını aldım aradan 5 ay geçti ben onu yeni kapatmışken onlar şimdide 07. 03. 2013 tarihinde 4. 934 TL hızlı para yatırmışlar fakat ben bunu gene talep etmedim ve bu sefer üstüne üstelik 336 TL dosya masrafı kesmişler.

Bu Akbank in bana karşı Garezi nedir anlamadım bankadan talep etsem kesin bi pürüz çıkarıp vermezler.Ben tekrar bu paranın bana ödenmesini istiyorum. Bide 2 saattir arıyorum düştüğünde ise beni hattan düşürüyorlar ...Yoksa ben gerçekten bu sefer mahkemeye gideceğim Bu ne kaç oldu.

Kadir 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön