20 Mart 2014

Akbank İsteğim Dışında Sigorta Yaptı!

Beş yıl önce Sandıklı Akbank Şubesinden konut kredisi çekmiştim. Borcumu 03.02.2014 tarihinde bitirdim ve evi satışa sundum. Sandıklı Akbank Şubesine hiçbir şekilde sigorta yapılmamasını söylediğim halde Akbank şubesince 18.02.2014 tarihinde isteğim dışında taksitle yangın sigortası yapıldığını kredi kartım ekstremden öğrendim.

Banka şubesine tekrar söylediğim halde bu sigortanın devam edeceği söyleniyor. Ben borcumu bitirdim ve şubece hiçbir borcumdan ötürü bağlantım yoktur. Bu sigortanın iptal edilmesini istiyorum. Bundan sonrada hiçbir şekilde Akbank Sandıklı şubesince herhangi bir sigorta yapılmasını istemiyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Aziz 113 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön