Akbank İsteğim Dışında Alınan Sağlık Hizmeti.

Serpil A. |

Bankanızın 5578 29******5896 no.lu kredi kartı sahibiyim. Akbank'tan aradığını belirten bir kişi tarafından telefonda kimlik ve kart bilgilerimi bana ileten bir şahıs tarafından bir istekte bulunmadığım halde check up talebim olduğu belirtilerek 11.03.2015 Tarihinde Efor Teknik Hizmetler Ticaret Şirketi tarafından talepte bulunmadığım hizmet için 345,00- TL'lik çekim yapılmıştır.

Kırşehir şubenizle durumu konuştuktan sonra bana iletilen 0262 686 96 96 no.lu faks numarasına defalarca dilekçe göndermeye çalışmama rağmen devamlı meşgul olduğundan faksım ulaşmamıştır. Kredi kartımı kaybetmedim veya çaldırmadım. Banka tarafından mağdur olmuş bulunmaktayım.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  12:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/03/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Mart
  12:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi