Akbank İstediğim Belgeyi Vermiyor!

Kemal N. |

8596099 no'lu müşterisi olduğum Akbank'a olan kredi kartı borcumu başka bir bankadan çektiğim kredi ile ödedim. Krediyi çektiğim banka işlemlerimin tamamlanabilmesi için borçlarımı ödediğime dair ve borçlarımın olmadığını gösterir bir belge getirmemi istedim. Bunun üzerine gittiğim Akbank Aksaray Şubesi'nden böyle bir belge veremeyeceklerini cevabını aldım. Akabinde müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir belgenin verilebileceği söylendi.

Bunun üzerine bu sefer başka bir olan Akbank Ortaklar Şubesi'ne gittim. Bana yine böyle bir belgenin olmadığı ve verilemeyeceği söylendi. Daha sonra Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise tam tersi söylendi. Böyle bir belge var mı yok mu? Lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  17:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi