Akbank İşletim Ücreti Kesildi Ve İade Edilmiyor.

Salih A. |

Kayseri ili Kayseri park Akbank şubesinde kurum olarak anlaşmalı maaş müşterisiyim. Bankaya açmış olduğum USD hesabımdan işletim ücreti olarak yaklaşık 24 USD kesinti yapılmıştır. Aynı bankada beraber çalıştığımız arkadaşımın da döviz hesabı vardır. Kendisinden kesilen hesap işletim ücreti iade edildi. Masraflarımın iade edilmesini ve kesilen işlem ücretinin iade edilmesini talep ettim. İşlem yapıldı ancak hesap işletim ücreti olarak kesilen 24 USD hesabıma aktarılmadığını öğrendim. Benim tüm hesaplarım Akbank şubesindedir ve sürekli aynı bankayla çalışmaktayım. Kesinti yapılan işletim ücretinin hesabıma aktarılarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih A.
  22 Mart
  15:35

  Şikayetimle ilgili halen bir açıklama yapılmadı. En kısa sürede cevap verilmesi istiyorum.!

 • 20 Şubat
  17:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi