Akbank İşine Geldiği Gibi Davranıyor.

Özgür Ö. |

06.10.2015 / 09.10.2015 / 12.10.2015 tarihleri arasında yapmış olduğum harcama itirazını Akbank incelemeye almamıştır. Bankanızın 5578... ... ... ... ... ... 8975 no.lu kredi kart hamiliyim. Ekstreme yansıtılan OchaPay firmasından yapılan harcamalarda şahsıma herhangi bir ürün veya hizmet teslim alınmamıştır.

OchaPay adlı firma tarafından dolandırılmış olup firma yurt dışında olduğundan hak talep edememekteyim firma ile irtibat sağlayamıyorum ve Akbank bunu işleme almıyor almadığı takdirde BDDK'ya şikayet edeceğimi gereğini yapacağımı bildiririm. Akbank itirazımı incelemeye almamak için bahane üretiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  19:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 20/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 16 Ekim
  18:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi