Akbank İptal Olmayan Poliçe..

Abdülkerim A. |

Akbank 2015 yılında yaptırdığım ve kendiliğinden iptal olacağını söylediği poliçeyi iptal etmedi ve tekrar yenilemek istiyor. (Poliçenin süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olacağı ve yenilenmeyeceği söylemişlerdi. )

Şimdi poliçeyi iptal etmek istediğimde çağrı merkezi beni oyalıyor kendi içinde sürekli aktarıyor ve telefonda beni bekletip işimi yapmıyor. Firmanın tavrından rahatsız olduğumu belirtmek istiyorum. Sigorta şirketleri hep bunu yapıyor, poliçeleri satarken çok kolay satıp, iptale geldiğinde bin dereden su getiriyorlar. İşimin gücümün arasında bu tarz şeylere zamanımı yok. Lütfen gereği neyse yapsınlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  13:29

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi