09 Eylül 2013

Akbank İptal Ettiğim Karta Üyelik Ücreti Gönderdi!

Haziran 2013 tarihinde mevcut taksitli borçlarımı da ödeyerek şubeden iptal ettirdiğim 52**41 numaralı Akbank Axess Platinum kredi kartıma, Eylül 2013 tarihinde banka tarafından 110 Lira borç çıkarılmıştır. Bunun 95 Lirası üyelik ücreti olarak, geri kalan kısmı da daha önceden ödeme yaptığım taksitlerim olarak gösterilmektedir.

Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Sorunu çözmek yerine dinlemeden 'Sizi şuraya yönlendiriyorum, sizi buraya yönlendiriyorum' diyorlar. 3 ay önce iptal ettirdiğim kredi kartıma nasıl üyelik ücreti çıkarabiliyorlar?

Ali 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön