05 Ağustos 2014

Akbank Iptal Edilen Sigorta Primim Neden Iade Edilmiyor?

Yıllardır bankanızla sorunsuz ve sıkıntısız çalışmaktan son derece memnunum.ancak 01-08- 2014 te tarafıma bilgi verilmeksizin başka ürünleriniz yanında avantajlı ferdi kaza sigortası yapıldı-satıldı ve ben bunu fark edip yarım saat içerisinde çağrı merkeziniz aracılığıyla iptal ettirdim.ancak sigorta tutarının çekildiği vadesiz hesabıda aynı gün kapattırmış olduğum için iade edilen tutar bir türlü yeni açtırmış olduğum vadesiz hesabıma virman yapılamadı.defalarca çağrı merkezinizi aradım kayıt açıldı aynı şekilde ilgili şubenizi aradım orada zaten telefonlara bile bakan yok.uzatmak istemiyorum 117 tl lik iptal ettirmiş olduğum sigorta bedelini hesabıma ivedi olarak iade etmenizi rica ederim.

Efkan 1.535 Okunma

Cevaplar

 • Efkan 20 Ağustos 2014

  20.gün hala ses yok.yazık.

 • Efkan 13 Ağustos 2014

  13 gün oldu hala arayan soran olmadığı gibi çözümde yok.

 • Efkan 13 Ağustos 2014

  hiç bir geri dönüş ve çözüm yok...117 tl resmen buhar oldu...

 • Efkan 06 Ağustos 2014

  tarafıma geri dönüş halen sağlanmamıştır. bize ulaşın linkinizden de şikayetimi dile getirdim oradan da dönüş sağlamadınız.ufacık bir meblağı iade etmek bu kadar zor mu? iademin acil olarak yapılmasını rica ediyorum.

 • Akbank Temsilcisi05 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön