Akbank Iptal Edilen Sigorta Primim Neden Iade Edilmiyor?

Efkan Boran D. |

Yıllardır bankanızla sorunsuz ve sıkıntısız çalışmaktan son derece memnunum.ancak 01-08- 2014 te tarafıma bilgi verilmeksizin başka ürünleriniz yanında avantajlı ferdi kaza sigortası yapıldı-satıldı ve ben bunu fark edip yarım saat içerisinde çağrı merkeziniz aracılığıyla iptal ettirdim.ancak sigorta tutarının çekildiği vadesiz hesabıda aynı gün kapattırmış olduğum için iade edilen tutar bir türlü yeni açtırmış olduğum vadesiz hesabıma virman yapılamadı.defalarca çağrı merkezinizi aradım kayıt açıldı aynı şekilde ilgili şubenizi aradım orada zaten telefonlara bile bakan yok.uzatmak istemiyorum 117 tl lik iptal ettirmiş olduğum sigorta bedelini hesabıma ivedi olarak iade etmenizi rica ederim.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efkan Boran D.
  20 Ağustos
  21:10

  20.gün hala ses yok.yazık.

 • Efkan Boran D.
  13 Ağustos
  16:13

  13 gün oldu hala arayan soran olmadığı gibi çözümde yok.

 • Efkan Boran D.
  13 Ağustos
  16:11

  hiç bir geri dönüş ve çözüm yok...117 tl resmen buhar oldu...

 • Efkan Boran D.
  06 Ağustos
  11:29

  tarafıma geri dönüş halen sağlanmamıştır.
  bize ulaşın linkinizden de şikayetimi dile getirdim oradan da dönüş sağlamadınız.ufacık bir meblağı iade etmek bu kadar zor mu?
  iademin acil olarak yapılmasını rica ediyorum.

 • 05 Ağustos
  16:31

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi