29 Ocak 2014

Akbank İptal Edilen Karta Sigorta Üzerinden Para Yatırılıyor ve Banka Parayı İade Etmiyor.

222227****2 TC numaralı emine eker bu şahıs annem,babam vefat ettikten sonra üzerine kayıtlı olan 22 he 247 plakalı Toros arabayı üzerine aldı,daha sonra satış işlemi gerçekleştirildi. Babam merhumM*** M**** E***''in sigorta parasından bloke olan kredi kartına sigorta ücreti aktarılıyor.

Akbank Edirne saraçlar şubesi parayı iade etmiyor Berkant sigorta mes'uliyet kabul etmiyor .Yeniden hesap açılıp bu parayı alabilirsiniz diye açıklama yapıldı hesap açma ücreti zaten sigorta parasını tekamül ediyor. Daha öncede bir çok zorluklar çıkartıldı. Babamın dondurulmuş hesabına kredi aidatı tahsil edildi ve faiz de uygulandı.

Tc 117 Okunma

Cevaplar

  • Tc 31 Ocak 2014

    Sonuç çıkacağını düşünmüyorum

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön