Akbank İptal Edilen Alışverişin Para İadesi Yapılmadı.

Tuba D. |

Fulyan'dan yapmış olduğum ürün iadesinde site parayı yatırdığı halde tutar kartıma yansımamaktadır. Kaç kez bankayı aramama rağmen gereken önem ve özen gösterilmemiştir. Ben paramın bir an önce yatırılmasını istiyorum artık.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuba D.
  29 Temmuz
  14:12

  Şuanda müşteri temsilcisini aradım bütün evrakları yollamama rağmen hala eksik evraklar var iptal edilmiş değerlendirme diyor. Bu ikinci göndermemdi evrakları. üstelik gönderdiğimde aradım ve bir sorun olmadığını ulaştığını söylemişlerdi. Kaç kez daha yollamam gerek bu evrakları. 2 ay geçti süreç çözümlenecek diye beklerken aldığım cevap beni gerçekten çok memnun etti.

 • Tuba D.
  11 Temmuz
  16:35

  Bu süreç ne zman sonlancak merak ediyorum.

 • 09 Temmuz
  10:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 09/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Temmuz
  15:22

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi