22 Mart 2013

Akbank İpotek Fek Yazısı Ücreti!

Bankanızın müşterisiyim. Kullanmış olduğum konut kredisini kapattım. İpotek fek yazısı karşılığında da 300-TL ücret tahsil edildi. Sadece ipotekin kaldırılmasına dair bir yazı için alınan ücret haksız yere alınmıştır.

İpoteğin tapudan kaldırılmasını ve tapuya ipotek kaldırırken ödenen harcı ben öderken, alınan bu para sadece bankanıza borcumun kalmadığından dolayı ipotek kaldırılabileceğini içeren bir yazıdır. Tarafımdan tahsil edilen bu haksız ücretin, tarafıma iade edilmesini rica ediyorum. Eğer param iade edilmez ise hakkımı hukuksal yollara başvurarak arayacağım.

Yıldız 158 Okunma

Cevaplar

  • Yıldız 17 Temmuz 2013

    merhaba, paramı geri aldım hakem heyeti kararı ile. Bilgilerinize,

  • Akbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön