10 Mayıs 2013

Akbank İpotek Fek ve Rehin Kaldırma Masrafları!

Uzun süredir sorunsuz,aktif ve verimli bir müşterisi olduğumuz Akbank'tan kardeşim konut kredisi kullanmış olup bu ay sonlanan konut kredisi ile alakalı 300 TL ipotek fek ücreti talep edilmiş olup Konyaaltı/Antalya şubeden itirazda bulunduk fakat herşeye rağmen 300 TL nin hesaba yatması daha sonra itiraz halinde iadesinin mümkün olacağı söylendi.

Kısacası 300 TL yi itiraz süresince değerlendirme peşinde Akbank. Akabinde hesaba 300 TL yatıracak iken bu sefer de ,Akbank’ın kredi ödemelerini hesaptan tahsil etmek için mecburen açtırdığı hesaba ait 49 TL hesap işletim ücreti ve buna ilave hiç haberimiz olmayan 14 adet 2,90 TL SMS bankacılığı ücreti karşımıza çıktı.Bu işlemler son bulsun.

Anil 82 Okunma

Cevaplar

  • Anil13 Ocak 2014

    10.05.2013 tarihinden bu yana bu sorunla ile ilgili dönüş yapmayan AKBANK T.A.Ş. hakkındaki olumsuz fikirlerimde yanılmadığımı bir kere daha anlamış oldum.

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön