Akbank İpotek Fek Ücreti İadesi Yapılmadı!

Ali A. |

Çukurova Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetinin 27/03/2013 tarih ve 2013/1936 karar yazısı doğrultusunda benden alınan 300 tl ipotek fek ücreti bu güne kadar tarafıma iade bildirilmemiştir. Bu paranın akıbetinin tarafıma ivedi olarak bilgilendirmenizi saygılarımla rica ederim.

Etiketler :

İpotek İşlem Ücretleri

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  27 Mayıs
  10:31

  tüketici sorunları hakem heyeti kararının tebliğ tarihi 15 günü geçmiştir.bu durumda banka tarafından itiraz edilmedi ise,benim yasal takip yolum açılmış demektir.tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde bankanın(ak bank)itiraz edip vaya itiraz etmediğini tarafıma ivedi olarak bildirmesini rica ederim.BU BİLDİRİM VE CEVAP ALMA HAKKIM AKBANK T.A.Ş dir...

 • 21 Mayıs
  11:37

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi