27 Mart 2013

Akbank İpotek Fek Ücreti!

Akbank Ankara Mamak Şubesinden 2004 yılında konut kredisi aldım kredi ödemelerim 2007 yılında bitti. dönem ipotek kaldırmayla ilgili banka tarafından herhangi bir yönlendirme yapılmadı. Borcun bitmesiyle ipoteğin banka tarafından kaldırılacağını zannettiğim için başvuruda da bulunmadım. Ancak tapuya baktığımda ipoteğin kalkmadığını gördüm ve şubeden borcumun olmadığına dair yazı istedim.

Banka çalışanı ipoteğin kaldırılması için 350 tl masraf ödemem gerektiğini, aksi taktirde ipoteğin devam edeceğini ifade etti. Yani sizin anlayacağınız borcum bitti senedimi ver diyorsun, adam senden senet verme parası istiyor. üstelik 350 tl gibi uçuk bir miktar.

Ali 35 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön