21 Mart 2013

Akbank İpotek Fek Ücreti!

Akbank İstanbul/Şirinevler Şubesi 4****27 nolu müşterisiyim. 28/06/2010 da 4****6 kredi hesap nolu 100, 000. 00 TL konut kredisi aldım. Ayrıca bu kredinin teminatını teşkil etmek üzere adıma kayıtlı daireye banka lehine ipotek tesis edildi ve 1000 TL si dosya masrafı adı altında olmak üzere toplam kredi süresi boyunca 2163 TL masraf kesildi.

Tüm bunların üstüne kredi taksitlerimi bitirdikten sonra ipotek fek talebi için kredi kullandığım Şirinevler/İST şubenize başvurduğumda bu işlem için 300 TL ödemem gerektiği söylendi. Bu 300 TL de taksitlerimi vaktinde hatta vaktinden önce ödememin mükafatı mıdır?Alt tarafı bir A4 kağıdına borcu bitmiştir yazısının bedeli 300 TL midir?

Kenan 102 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön