21 Ocak 2014

Akbank İnternet Dolandırıcılığına Karşı Müşterinizi Koruyun!

14.01.2014 günü oğlumun telefonuna kontör yüklemek için bir siteye girdim. 15 tl'lik kontör için kart bilgilerimi girdim. Gelen Secure şifresini evdeki bilgisayarımdan 17:55'te giriş yaptım. Akbank Axess kartımdan 180 tl çekim yapıldığı telefonuma mesaj olarak geldi. Akbank'la yaptığım görüşmede kartımın Akbank tarafından bloke edildiği bu işlemi yapanların dolandırıcı olduğu söylendi.

Hem şubeye hem de Akbank'a faks ile şikayetimi bildirdim. Bana dönüş yaptıklarında bankanın sorumlu olmadığını e-mail ile bildirdiler. Eğer kartımı bloke edecek kadar bu konuda bilgi sahibi iseler niçin kötü niyetli insanlara fırsat veriyorlar. Ödenmesi gereken bu parayı karşı tarafa ödemeyerek beni mağdur etmeyiniz!

Yüksel 317 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel24 Ocak 2014

    banka kartıyla alış veriş yapmaya korkar oldum önümüzdeki aydan itibaren artık kart kullanmamayı deneyeceğim.

  • Yüksel22 Ocak 2014

    ilginize teşekkürler ama ben çözüm bekliyorum..

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön