05 Eylül 2013

Akbank İnternet Bankacılığından Telefon Faturamı Ödeyemiyorum!

Akbank internet bankacılığı üzerinden Türk Telekom'a ait telefon faturalarımı ödeyemiyorum. Hattımı İstanbul'dan Ankara'ya taşıttım, ancak bana verilen numara ile telefon faturamı ödemek istediğimde Ankara'da ikamet etmeme ve alan kodum 312 olmasına rağmen "İstanbul Anadolu yakası telekom seçiniz" uyarısı alıyorum.

Bunu yaptığımda da borcunuz bulunmamaktadır mesajı alıyorum, ancak borcum var. Bununla ilgili daha önce müşteri hizmetlerine bildirimde bulundum ancak gerekli düzeltme yapılmadı. O günden beri tüm ödeme işlemlerimi farklı bir banka üzerinden yapıyorum.

Bankacılık gibi önemli bir sektörde özellikle de Akbank gibi bir bankada bu devirde internet üzerinden fatura ödeyemiyorum. En kısa sürede problem giderilip tarafıma dönüş yapılırsa sevinirim.

Merve 70 Okunma

Cevaplar

  • Merve10 Eylül 2013

    konu ile ilgili bir dönüş yapılmadı.

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön