Akbank İnternet Bankacılığı.

Mesut T. |

İnternet bankacılığını durduk yere kullanamaz oldum. Arayıp sorunca "ıp kısıtlaması yüzünden giremiyorsunuz" dediler. Benim gibi faturalarını internet üzerinden rahatça ödeyen bir insanın ne derdi var ki ıp kısıtlasın? Ama arkadaş gel de hafızana güven! Neyse benim suçum, bir zahmet kısıtlamayı kaldırın. Git gel, git gel çözülmedi. Bir ıp kısıtlaması kaldırılamadı. Sonra "mobil interneti yüklerseniz kaldırabiliriz ancak" dediler. Yükledik fakat cevap şu:

"Maalesef beyefendi ıp kısıtlamanızı kaldıramıyoruz.Efendim eğer telefon bankacılığını aktif ederseniz kısıtlamayı kaldırabileceğiz". Cevap aynen şu: "maalesef beyefendi".

Şimdi aslında sizin bakış açısından bakarsak olay sıradan ve basit bir durum.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  15:25

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mesut T.
  17 Ağustos
  15:12

  En güzeli de çağrı merkezindeki cici kızların sizi beklemeye alırlarken kendi aralarında yaptıkları konuşmalar. Bütün sorunu sizin mallığınıza veriyorlar.