Yahya Y. Teşekkür Mesajı

Gerekli hassasiyeti gösterdiğinizden dolayı teşekkür ederim.

Akbank İlk Fırsatta Kesilen Hesap İşletim Ücreti.

Yahya Y. |

Kredi çektikten sonra kendi bildiklerini okuyup, müşterisinin yüzüne bakmıyorlar. Kafasına göre kesinti yapmaya başlıyorlar. Neymiş efendim vermiş olduğum otomatik talimatların 2 tanesi zamanında ödenmemiş 30 ay öde 2 tane ödeme al sana onlar için hesabından para araklama sebebi. Krediyi 10 yıl diye çektim. 10 yıl hiç gecikme olmayacakmış yoksa hemen hesap işletim ücretini alırız kaçarın yok der gibi hiç tavizleri yok. Birde bankaya gittim hesabımı kapatın ben sadece gelip hesabım olmadan ev kredimi ödeyim dedim. Akbank yetkilileri, o dediğiniz birçok bankada var bizde yok dediler.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yahya Y.
  05 Kasım
  00:03

  Gerekli hassasiyeti gösterdiğinizden dolayı teşekkür ederim.

 • 03 Kasım
  19:56

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 03.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Kasım
  10:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi