Akbank İlgisizlik Had Safhada!

Ali Ö. |

Akbank'tan bir araç kaskosu yaptırdım sonra aracımla kaza yapınca ikame araç için Aksigorta ile görüştükten sonra yardımcı olmaları için Akbank'taki kaskomu yapan şube ile görüştüm şube hiç yardımcı olmadı gibi konu ile alakalı internet sitesine şikayet yazmama rağmen Akbank'tan bir dönüş veya cevap da alamadım. Bankadan yapılan poliçelerde tam bir ilgisizlik ve duyarsızlık mevcuttur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  28 Mayıs
  13:01

  5.gün akşam döndüler saat 7 de pes yani bu kadar olur

 • Ali Ö.
  26 Mayıs
  10:09

  Ya bunlara kaldıysak yandık insan hem sitesinden hem de buradan şikayet yazdım ikisinede otomatik cevap gerisi yok insan bir arar merak eder nerede

 • Ali Ö.
  26 Mayıs
  10:05

  Bugün 4. Gün hala arayan yok Akbank müşteri ilişkileri çok iyi çalışıyor otomatik cevapla bu iş olmuyor veya reklamla

 • Ali Ö.
  25 Mayıs
  08:37

  Şikayeti yazalı 3 gün oldu hala dönüş yok Akbank müşterileri ile hiç ilgilenmiyor sadece yazdığım şikayete otomatik bir cevap şikayetinizi incelemeye aldık geri dönüş yapacağız koskoca bankaya bak

 • Ali Ö.
  22 Mayıs
  16:13

  Ne zaman cevap vereceksiniz 10 gün sonra mı arabam servisten çıkınca mı

 • 22 Mayıs
  15:59

  Değerli Müşterimiz, talebinizin www.akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Ali Ö.
  22 Mayıs
  14:57

  buradan cevap veriyorlar arayan soran yok.

 • 22 Mayıs
  14:02

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi