Çetin K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler ödeme yapıldı.

Akbank İlgisizlik!

Çetin K. |

4 hafta önce hakem heyeti kararı lehime sonuçlandı. 2012 yılında çektiğim kredi masrafını alabilecektim ama ne enteresandır Akbank'ta hesabım olmasına rağmen banka bana hesabınız olmadığı için parayı iade edemiyoruz diye mesaj gönderdi. Aradım müşteri hizmetlerini size döneceğiz dedi. 2 hafta geçti dönmediler.

Sonra hesabın olduğu şubeye gittim onlar da bir yere yazı yazdılar sizi ararlar dedi yine kimse aramadı. 3 gün önce yine aradım müşteri hizmetlerini 2 güne kadar size döneceğiz dediler gün geçti 4. güne gireceğiz yine ses yok. Bankacılık anlayışınız bu mu? Kredi verene kadar ağam paşam sonra yapılan muameleye bak. Herkes duysun bu yapılan yanlışı haksızlığı...

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin K.
  01 Haziran
  11:26

  Teşekkürler

 • Çetin K.
  20 Mart
  09:59

  Teşekkürler ödeme yapıldı.

 • Çetin K.
  22 Şubat
  18:12

  Şimdiye kadar müşteri hizmetleri ile doğrudan görüştüm zaten bir sonuç alamadığımdan Şikayetvar'a müracaat ettim.

 • 20 Şubat
  11:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi