Akbank İlgisi Olmayan Bilgilendirme Mail'leri!

Mustafa Burak C. |

Defalarca uyarmama rağmen mail adresime bir müşterilerine ait bilgileri bana göndermektedirler. Kendilerini uyardım düzelttik cevabı almama rağmen hala başka bir şahsın hesap bilgileri gelmektedir. Bu B**** C. ben değilim, daha ne yapmam lazım. Bu kadar duyarsız bir kurum olabilir mi? Sayın B**** C. 24.02.2016 tarihinde talebiniz doğrultusunda yenilenen ''*******' no.lu yaşama destek poliçeniz için ''****' ile biten kredi kartınızdan 144.00 TL tahsilat yapılmıştır.
Poliçenize Akbank Direkt İnternet'ten ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için şubenizle görüşebilirsiniz.

Etiketler :

Reklam Mail

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Burak C.
  26 Şubat
  16:41

  Şaka mı yapıyorsunuz kaç defa "Bize Ulaşın" formunu t.c. kimlik numaramla doldurup size gönderiyorum. Başka bir dilde de size meramımı anlatmak istiyorsanız bunu yapabilirm.

 • 26 Şubat
  15:10

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi