Akbank İhtarname ve Hesap İşletim Ücreti.

İlker Çağatay A. |

Öğrenci olmama rağmen yıllardır benden kesilen hesap işletim ücreti yanı sıra, Aralık ayı itibari benden durduk yere kesilen "anlamsız" ücret ve masraflarla ilgili büyük bir şok yaşıyorum. Vadesiz hesabıma yaptığım ödeme sonrasında tam olarak 4 adet olmak üzere, toplamda 150 TL'yi bulan bir masraf kesintisi oldu. İlki, neredeyse 2 sene önceden kalan, 2014 yılı ı. ve 1. Yarı yıl (40 TL) hesap kesim ücreti, 2.'si ise, 2015 yılı 2. Yarı yıl (60 TL) işletim ücreti ve bunun yanında bir de tam olarak 3 sene öncesinden kalma ve çoktan bitirdiğim kredi borcumla alakalı olarak durduk yere 47 TL'lik bir ihtarname ücretidir. Bu problemlerimle ilgili gereken iadeleri acilen talep ediyorum!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  16:01

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04.12.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 03 Aralık
  14:57

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi