Akbank İhtarname Masrafı.

Evren U. |

Akbank altunizade şubesinden ihtiyaç kredisi kullanmıştım. Kredide gecikme oldu daha sonrasında ödemelerimi yaptım kredi borcumu tamamen kapadım. Dün hesabımdan ihtarname ücreti adı altında 100 tl civarında bir para çekilmiş bilgim olmadan ve şu an mağdur durumdayım elimde kalan son para hesabımdan çekildi.

Bankalar bu ücreti alabilmek ne telefon edip müşterisini uyarıyor ne de diğer yöntemlerle müşterisini uyarma zahmetinde bulunuyor. Elime ulaşmış ihtarname de yok ve aynı zamanda son ödememi yaparken borcunuz kalmamıştır diye bana takip servisi telefonda bilgi verdi. 1 ay sonra da böyle bir ücret hesabımdan çekildi. Bu çektikleri tutar yüzünden zor durumda kaldım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  13:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Haziran
  10:13

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi