Akbank İhtarname Masrafı!

İbrahim Y. |

Bankanızdan kullanmış olduğum kredilerde çok zor günler geçirdiğim aile nedenlerimden dolayı gecikmeye girdim,her şeye rağmen eş dosttan bulabildiğim paralarla geciken borcumu ödedim. Ancak bu arada bankam benim hiç elime ulaşmayan noter onaylı bir ihtarname göndermiş (hala ulaşmadı) hemde masraf olarak 450 tl kesilmiş. Lütfen bu meselenin daha adil bir şekilde çözümünü sağlarmısınız. Ben kredilerimi zaten çok büyük zorluklarla ödüyorum birde 450 tl masraf ödeme gücüm yok.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  02 Eylül
  23:46

  İhtarnameler gelmediiii bana teslim edildiğini ıspat edin bende adam gibi bizzat Akbank merkeze gidip ilgili kişilerden özür dileyeceğim ama ıspat edemezseniz benim paramı geri ödeyin.

  Başkada diyecek sözüm yok, hak eninde sonunda tecelli edecek nasıl olsa.

 • 21 Ağustos
  15:57

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi