Akbank İade Tutarının Tamamının Yatırılmaması!

Nevzat Ö. |

Bankanın geçmiş yıllarda kart ücreti adı altında kesmiş oldukları kart ücreti için Tüketici Heyeti'ne başvuruda bulundum ve Tüketici Heyeti, tüketiciye 210 TL iade edilmesine karar vermiş durumda. Ancak banka 201 TL değil 195 TL iade etmiş durumda. 15 TL kısmınında tarafıma iade edilmesini talep ettim. Ancak banka iade etmemiş durumdadır. 15 TL'nin de iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  14:19

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Haziran
  11:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi