Akbank İade Edilmeyen Fahiş Wings Kart Aidatı!

Anıl Ö. |

Yıllardır müşterisi olduğum Akbank'ın Wings Black kredi kartıma her yıl yansıtılmasına rağmen bir telefonla iptalini sağladığım yıllık üyelik ücretinin iadesi, bu yıl banka müşteri memnuniyeti yaklaşımını kökten değiştirmiş olacak ki, artık yapmıyoruz gibi tok bir cevapla reddedildi.

Üstelik bankanın havaalanı lounge ve vale hizmetleri gibi en bilinen hizmetlerinin sona erdiği bu dönemde, diğer bankaların 1-2 fatura ödemesine masrafsızlık uyguladığı bu ortamda, kendilerinde 5 adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen bu olumsuz yaklaşım devam ediyor.

Sadece otomatik ödemelerde kullandığım bu kartımdan alınan 130 TL'nin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:20

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 03/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Temmuz
  18:24

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi