Akbank İade Edilmeyen Dosya Masrafı.

Kağan K. |

Akbank'tan 2014 yılının Aralık ayında çekmiş olduğum Tüketici kredisinin haksız yere alınan 200 liralık dosya masrafının iadesi için Tüketici hakem heyetine başvurdum. Çıkan kararda bankanın dosya masrafının tüketiciye iadesine karar verilmesine rağmen banka hala söz konusu miktarı tarafıma iade etmiyor. Yasal olmayarak alınan bu paranın iadesi için illa icra mahkemesine mi başvurmak gerek neden güzellikle müşteri memnuniyeti için para yatırılmıyor?

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kağan K.
  09 Aralık
  23:05

  Tarafıma detaylı bilgi vereceğinize dair SMS attınız fakat bugün aradan tam bir ay geçmesine rağmen hala değerlendirmeniz ve incelemeniz sürüyor. Müşterilerinizi oyalıyorsunuz. Buradan herhangi bir çözüm sunmadınız bunu herkesin bilmesini istiyorum

 • 26 Ekim
  14:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 23 Ekim
  17:13

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi