Akbank İade Edilen Yıllık Kart Aidatının Yeniden Geri Alınması.

Gökay H. |

Haziran ayında şikayetlerim sonucunda kartımdan alınan haksız aidat ücreti tarafıma iade edilmişti. Ancak bu geri ödeme chip para şeklinde oldu. Daha sonra kartımın kapatılması talimatını verdim. Ancak bu talebime yıl sonuna kadar kapatılamayacağı cevabını verdiler. Kartımın kapatılmasını beklerken, bu ay yani Aralık 2015'te tarafıma iade edilen 75 TL'değerindeki chip para ek hesabımdan tahsil edilmiş.

Müşteri hizmetlerini aradığımda çok saygısızca ve haksız bir üslupla karşılaştım. Yaptıkları bu haksız fille karşılık mahkemeye vereceğimi söylediğimde ise nereye giderseniz gidin bu ücreti geri alamayacağım söylendi. Ek hesabımdan kesilen kart aidatının tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:36

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi