Akbank Hizmet Yetersizliği.

Gözde Y. |

08.01.2016 tarihinde iznim dışında internet bankacılığı üzerinden kredi kartımdan nakit avans aktarımı yapılmıştır. Aramış olduğum müşteri temsilcisinin beni yanlış yönlendirmesi sonucu kartlarımı kullanamayıp, herhangi bir işlemde bulunamadım. Daha sonra tekrar şikayet kaydı oluşturup görüşmelerimizin dinlenmesini talep ettim. Ayrıca kartımı kullanamadığım süre zarfı içinde kartıma yansımış olan nakit avans işletim ücreti ve faizlerinin iadesini talep ettim. Fakat bana herhangi bir bilgilendirme ve dönüş yapılmadı. Gereğini arz ederim.

Etiketler :

Nakit Avans Faizi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Şubat
  09:15

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi