Akbank Hızlı Kredi!

Sinan G. |

İnternet üzerinden anında başvuru yaptım. Nasıl hızlı ise anında cevap geldi. Sorun bankaya gitmem gerekiyormuş. Zaten gittikten sonra ne işe yarar anlamadım. Saçma bir durum. Hem onayla hem bankaya git.

Ne hizmeti bu, anlamadım. Birde hemen hesabına geçer diyor. Bankaya yolluyor. Şubeye gitmek yok! Belgesiz, imzasız, internetten kredi kullanın şubeye gitmeden, anında kullan diye yazıyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan G.
  22 Eylül
  12:45

  Artık müşteriniz olmadığım için bilgi vermenize gerek kalmadı. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

 • 22 Eylül
  12:37

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22/09/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Sinan G.
  22 Eylül
  12:28

  Gerek kalmadi bankanizla alakalı bütün hesaplarimi kapattım. Hizmet vermiyecekseniz niye calışıyım sizinle. Yanlış bilgi veriyorsunuz. Size güvenim kalmadı

 • 22 Eylül
  11:32

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi