08 Nisan 2013

Akbank Hiçbir Bilgilendirme Olmadan Kara Liste!

Akbank'ta artı hesabım varmış kara listeye girmişim ama bana bir bilgi verilmedi. Artı hesaptan da haberim yok ben açtırmadım en azından. Artı hesaba olan borcumu(400 TL) öğrendiğimde hemen ödemiştim aradan 1 yıl geçti hala bankalarda sorun yaşıyorum. 2700 TL maaş alıyorum kredi kullanamıyorum.

Fatihteki Akbank şubesi yardımcı oldu kredi çektim ama diğer bankalar problem çıkartıyor. Bu iş Akbank yüzünden başıma geldi lütfen düzeltelim bu durumu. Hiç bir bankadan kredi çekemiyorum.

İnsanlar güvenip kart alıyor bir sürü şey imzalatıyorlar haberimiz olmayan şeylerden kara listeye giriyoruz hayatımız zindan oluyor Lütfen Mağdur durumdayım benim hakkımdaki bu olumsuzluğun düzeltilmesini istiyorum.

Ramazan 69 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön