Akbank Hiçbir Bildirim Yapmadan Para Kesmişler!

Bela L. |

Bu ayki hesap ekstremde gecikme bildirim ücreti kesildiğini gördüm. 5, 25TL, ayın 2'sı olan son ödeme günü 120 lira olan ücretin 100 lirasını 6 sında da unuttuğum 20 liraya yatırdığım halde ayın 4'ünde ne hikmetse aranmadığım halde vede mesaj gelmediği halde böyle bir paranın kesildiğini gördüm.

Aradığımda da bunun normal olduğunu belirttiler, 9 yıldır kartı kullanıyorum böyle bir şey yoktu, banka para almak için hangi yollara başvuruyu anlamış değilim. İyice soğudum Akbank'ın en kısa zamanda kartını kapatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bela L.
  22 Eylül
  01:37

  bir daha bu bankayla çalışmam

 • Bela L.
  09 Eylül
  18:41

  1 hafta önce aradılar; şikayetinizi değerlendireceğiz diye; hala değerlendircekler sabırsızlıkla ne uydurcaklarını bekliyorum!!!!

 • 28 Ağustos
  00:15

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi