26 Ağustos 2013

Akbank Hiçbir Bildirim Yapmadan Para Kesmişler!

Bu ayki hesap ekstremde gecikme bildirim ücreti kesildiğini gördüm. 5, 25TL, ayın 2'sı olan son ödeme günü 120 lira olan ücretin 100 lirasını 6 sında da unuttuğum 20 liraya yatırdığım halde ayın 4'ünde ne hikmetse aranmadığım halde vede mesaj gelmediği halde böyle bir paranın kesildiğini gördüm.

Aradığımda da bunun normal olduğunu belirttiler, 9 yıldır kartı kullanıyorum böyle bir şey yoktu, banka para almak için hangi yollara başvuruyu anlamış değilim. İyice soğudum Akbank'ın en kısa zamanda kartını kapatacağım.

Bela 19 Okunma

Cevaplar

  • Bela 22 Eylül 2013

    bir daha bu bankayla çalışmam

  • Bela 09 Eylül 2013

    1 hafta önce aradılar; şikayetinizi değerlendireceğiz diye; hala değerlendircekler sabırsızlıkla ne uydurcaklarını bekliyorum!!!!

  • Akbank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön