Akbank HGS İadesi Olan Parayı, Hesap İşletim Ücreti Olarak Aldı, Vermiyor.

Adil İ. |

Akbank HGS almak isteyene hesap açıyor. Karayolları gm adına tahsilatı yapıyor. Aracınızı sattığınızda iadesi için hesapta birikmiş paranızı Karayolları gm den talep ediyor. Gidip gelip soruyorsun param geldi mi? Gelen parayı da 60 TL Hesap işletim ücreti adı altında kendi cebine tahsil etmiş haberimiz yok, iyi yöntem Karayolları ile anlaş, hem HGS satıştan kazan hem iadeleri tahsil et. Buna tahsilat denmez başka bir şey bu. 31.08.2015'te dilekçe verdik, arayan yok dönen yok.
Halitziya Şubesini aradım, D*** hanım çok meşgulum, ilgilenemem dedi ve telefonu kapattı.
İnternet sitesinden şikayet yazda göreyim. "Şifrenizi doğru yazmadınız üzgünüz" mesajını otomatiğe bağlayıp işi bitirmişler.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti HGS İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  17:38

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 12.10.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 09 Ekim
  16:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi