Akbank Hesaptan Talimatsız, Habersiz Para Kesintisi Yapıyor.

İlhan Ö. |

21.06.2013 yılında kullanmış olduğum krediye istinaden yapılan akkonut paket (hiçbir şeyi karşılamayan) on yıllık yaklaşık 2200 lira ve yıllık kredi kartından yenilenen poliçe kredi kartından kesilmesi gerekirken hesaptan habersiz para kestiler. Akbank'ta hesabınızda sakın para bırakmayın habersiz kesiyorlar poliçenin iptalini tutarın hesabıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  14:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 20 Ağustos
  14:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi