Akbank Hesaptan Mükerrer Çekilen Ücretlerin Geri İade Edilmemesi!

İbrahim Ö. |

Akbank müşterisiyim 0022******** hesabımda pos hizmet ücreti ve pos verimsizlik ücreti 2 şer defa çekilmiştir. Şube ye bizzat ve Akbank iletişim kanalına mail yollarıyla başvurularım, neticesinde aylardır geri dönüş sağlanmamıştır. buradan bankadaki konu ile ilgilenen kişilerin işlerini düzgün yapmadıklarını düşünüyorum. bu konunun sonuna kadar arkasında durup duyurabildiğim kadar kişi ve kuruma duyurmayı düşünüyorum.fazladan çekilen paralarımı acilen yatırın!

Etiketler :

İşlem Ücretleri Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Ö.
  15 Aralık
  12:01

  İşinizi fırçayla yaptığınız çok belli yazık size. ! İş yapıyoruz demeyin bu mudur Türkiye'nin yenilikçi gücü? Bir haftadır neyi incelediniz be yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun...

 • 10 Aralık
  11:52

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Aralık
  09:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi