24 Aralık 2014

Akbank Hesaptan Kesinti Yapıyor.

Akbank Seydişehir şubesi ticari pos müşterisiyim. Daha önce de Akbank'a kesintiler noktasında defalarca başvuruda bulundum ancak müşteri hizmetlerini aradığım zaman kurumsal müşteri olduğum için şubeye başvurmam gerektiği söylendi. Şubeye gittiğim zamanda kurumsal müşteri temsilcisi muhatabı bulamadım ve kesintiler giderek arttı.

Pos hizmet bedeli, hesap işletim ücreti gibi ücretleri çalıştığım diğer bankaların hiçbirine ödemiyorum. Kesinti yapsalar bile bir şekilde muhatap bularak geri alıyorum. Akbank Seydişehir şubesi geçen hafta kapandı ve giderayak birçok kesinti yapmışlar ve artık şubede yok. Bu kesintilerin iade edilmesini istiyorum.

Fatih 267 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön